facebook

Recenzujemy

Clock Simulator - nietypowa gra rytmiczna na Androida i iOS

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Już od dawna developerzy prześcigają się w pomysłach na coraz to nowe bardziej absurdalne symulatory. Chcesz być kozą, kromką chleba, kamieniem? To wszystko już było. Sprawa na platformach mobilnych też nie traci impetu, więc Clock Simulator nie zdaje się czymś nadzwyczaj dziwnym.

Czytaj więcej...

Ustawka - recenzja świetnej karcianki na urządzenia mobilne!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Lubisz gry karciane? Znudził ci się poker, pasjans a nawet przejadłeś się karcianką od Blizzarda - "Heartstone'em"? To teraz masz okazję skrzyżować talię kart, na podwórku z innymi chuliganami! W wszystko to za sprawą multiplayerowej, turowej gry karcianej od Ready Square "Ustawka".

Czytaj więcej...

Messy Bird - kupa w słusznej sprawie

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Mobilne gry to wdzięczny temat dla prostych mechanik rozgrywki i takiej konstrukcji, aby jedno podejście trwało kilka minut lub nawet poniżej jednej. Typowe sprawdzone schematy są w porządku, ludzie zagrywają się we Flappy Bird i jego klony czy różne gry powiązane z mechaniką Super Hexagon. Jest ich masa gorszych bądź lepszych, ale nawet dobry poziom produkcji nie zawsze wystarczy, aby na dobre zaistnieć. Ciekawy pomysł na siebie ma Messy Bird. Walka z kosmitami dzięki tej produkcji nabiera nowego wyrazu.

Czytaj więcej...

Top Speed: Drag & Fast Racing - recenzja satysfakcjonującej i wsysającej niczym turbina w aucie gry mobilnej

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Nie grywałem w produkcje mobilne. Uważam, iż większość z nich pozbawiona jest bardziej skomplikowanych mechanik, o fabule nawet nie wspominając. Jest to, w przypadku 3/4 gier na urządzenia mobilne, całkowita prawda. Czy jednak wszystkie gry wideo na świecie muszą oferować graczowi zaawansowane mechanizmy rozgrywki, wielowątkową fabułę i charakterystyczne postacie? Na pewno znajdą się tysiące, jeśli nie miliony osób, które odpowiedzą na to pytanie stanowczym "NIE"! Nawet tak hardkorowego gracza jak mnie coś ostatnio skusiło i zainstalowałem na swym smartfonie Top Speed: Drag & Fast Racing. Opierającą się na dragach (nie, nie na mocarzu ani innych odurzających dopalaczach!) gierkę wyścigową polskiego studia T-Bull. Zainstalowałem... i dość regularnie grywam w krótkich sesjach, ot co!

Czytaj więcej...