facebook

Felietony

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Cześć, witam od jakiegoś czasu opisujemy wam nasze opinie na temat gier, sprzętu, książek itp., itd. Ale nigdy nie podzieliśmy się z wami specyfikacjami naszych komputerów! Może komuś to pomoże w przyszłości przy wyborze organów dla swojego blaszaka, któż wie?

Zacznę od siebie , ale obiecuje ze spróbuję namówić tych "nygusów" aby aktualizowali tekst i opisali wam jakie potwory stoją u nich w domu. Btw sam jestem ciekaw.

Mojego blaszanego kumpla zbudowałem z:

Płyta główna MSI B85-G43 Gaming – cena od 383,00 PLN’ów.

Procesor Intel Core i5-4670K 3.4GHz - cena od 1100,00 PLN’ów.

Pamięć Geil DDR3 4x4GB 1600MHz CL9 EVO Leggera - cena za dwie kości 163,00 PLN.

SilentiumPC Fera 2 HE1224 - cena od 95,00 PLN'ów.

Zasilacz Zalman Goldrock ZM550-XG 80+ Gold 550W - na dzień dzisiejszy nie mogę znaleźć ceny w sklepach internetowych, ja natomiast zapłaciłem 280,00 PLN'ów.

Dysk Kingston HyperX Fury SHFS37A/120G (2.5", 120GB, SATA/600) - cena od 200,00 PLN'ów.

Dysk WD Blue WD10EZEX (1TB, 64MB, SATA/600) - ceny od 218,00 PLN'ów.

Napęd DVD ASUS DVD+/-RW DRW - ceny od 65,00 PLN'ów.

Karta graficzna MSI GeForce GTX970 Gaming 4GB DDR5 - ceny od 1585,00 PLN'ów.

i na sam koniec moja wspaniała skrzyneczka - Zalman Z3 Plus White - ceny od 179,00 PLN'ów.

A całość wygląda tak :

Cena za całość zestawu wynosi na dzień dzisiejszy około - 4410 PLN'ów.

Czy warto wydać tyle kasy w ten zestaw? Odpowiedź może być jedna PEWNIE! Tylko pamiętaj to jest opis mojego stanowiska i twoje nie musi wyglądać tak samo jest to tylko delikatna podpowiedź jak również zapoznanie ze sprzętem jaki posiadamy w domowym zaciszu. Chcesz wiedzieć jakimi dysponuje peryferiami pisz śmiało w komentarzach a specjalnie dla Ciebie zrobię update tekstu!