facebook

Znudziły nas już klasyczne testy, recenzje i newsy... kochamy gry i tworzymy rzetelne teksty, dopełnione nutką osobistych odczuć, a kiedy trzeba sarkazmu! STREFAgracza.net to projekt, który powstał z myślą o Was! Miłośnikach gier, którzy oczekują ciekawych newsów, rzetelnych recenzji i testów, a przede wszystkim treści, która nie zanudzi klasycznym dziennikarskim żargonem (brrr... brzmi groźnie).

W branży growej i technologicznej działamy już od wielu, wielu lat, przyszedł więc czas rozciągnąć żagle i ruszyć na samotną przygodę (póki co, bo mamy nadzieję, że też zaciągniecie się na ten statek).

Jeśli szukacie sztywnych, schematycznych i nudnych tekstów, lepiej bujnijcie myszka w prawy (z reguły) róg Waszego ekranu i bez wahania wciśnijcie znajdujący się tam krzyżyk. Jeśli jednak chcecie poczytać teksty rzetelne i szczere, a jednocześnie wypełnione emocjami, specyficznym poczuciem humoru autorów.. to nie mogliście trafić lepiej!

Zrobimy wszystko by zatrzymać Was na dłużej, a jeśli macie ochotę nam przyj**** tzn. jeśli coś Wam nie pasuje, śmiało piszcie! Jesteśmy przecież dla Was i czekamy na wszelkie opinie, które pomogą nam zdobyć nowe punkty doświadczenia i podnieść lewel :)