facebook

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

„Nox Riders” będzie pierwszą grą zewnętrzną wydaną przez Vivid Games. Soft - launch tytułu planowany jest w trzecim kwartale 2016 r. Gra trafi na platformy Apple iOS, Android oraz Facebook.

 10 maja 2016 r. bydgoskie studio Vivid Games podpisało pierwszą umowę na światową dystrybucję gry. Umowa z firmą EVERYDAYiPLAY z Krakowa dotyczy gry akcji „Nox Riders” osadzonej w realiach Sci-Fi. - Tytuły do programu wydawniczego wybieramy bardzo uważnie. Muszą nie tylko wykazywać się wysokim potencjałem sprzedażowym, ale także pasować do naszego portfolio. EVERYDAYiPLAY to jeden z niewielu doświadczonych polskich producentów specjalizujący się w produkcjach typu Free-2-Play, który może pochwalić się sukcesami. - podkreśla Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

„Nox Riders” to gra przeznaczona dla graczy typu mid-core w modelu biznesowym free-to-play. Tytuł w innowacyjny sposób łączy sprawdzone, dobrze monetyzujące się gatunki gier takie jak RPG, auto-battler oraz match-3. Gra planowana jest do wydania na trzy platformy: iOS, Android i Facebook. Ta ostatnia, w przypadku tytułów wydawanych przez Vivid Games, pojawi się po raz pierwszy. Soft-launch „Nox-Riders” planowany jest w trzecim kwartale 2016 r. - Vivid Games ma wielki dorobek w produkcji i dystrybycji gier. Połączenie wiedzy EVERYDAYiPLAY w zakresie gier free-to-play i doświadczenia Vivid Games w dystrybucji to gwarancja najwyższej jakości - mówi Vincent Vergonjeanne, CEO  EVERYDAYiPLAY.