facebook

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zupełnie niedawno niezależne studio oraz wydawca - Digital Extremes, świętowało trzecią rocznicę z grą Warframe, a teraz szykuje się do kolejnych wyjątkowych wydarzeń – tym razem obchodzonych ze społecznością graczy. Digital Extremes może pochwalić się liczbą graczy, która przekroczyła już liczbę 22 milionów (PC, Xbox One, PS4). 9 lipca bieżącego roku specjalnie dla fanów odbędzie się pierwszy oficjalny zlot – TennoCon, w London Convention Center w kanadyjskim mieście London (Ontario), w którym mieści się także siedziba studia. TennoCon pozwoli zacieśnić społecznościowe więzi, poznać twórców Warframe’a i znanych streamerów, ale także graczy, zwanych Tenno, pochodzących z całego świata.

 

Podczas jednodniowego TennoCon planowane są panele dyskusyjne z udziałem publiczności, a całe wydarzenie będzie skupiać się na trzech elementach: Wiedzy, Zabawie i Poznawaniu się. Kulminacją pełnego atrakcji dnia będzie przekaz na żywo z TennoConu, w ramach znanego graczom Devstreamu. Tenno, którzy nie będą mogli dotrzeć na wydarzenie, otrzymają w ten sposób możliwość śledzenia wydarzeń na oficjalnym kanale Twitch gry: twitch.tv/warframe.

Na oficjalnej stronie wydarzenia można już zakupić bilety na TennoCon. Organizatorzy przygotowali trzy rodzaje biletów:

  • Bilet całodniowy (25 CAD) – bilet wstępu na konwent zawierający unikalne przedmioty do odblokowania w grze
  • Bilet kolekcjonerski (75 CAD) – zapewnia to samo co bilet całodniowy oraz koszulkę z wydarzenia i dodatkowe gadżety
  • Bilet VIP (250 CAD) – obejmuje wszystko to, co otrzymają posiadacze tańszych biletów plus limitowaną figurkę kolekcjonerską Nyx oraz możliwość zwiedzenia studia Digital Extremes, podczas której będzie okazja spędzić czas z twórcami gry

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie  warframe.com/tennocon.  Aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami ze świata gry Warframe wystarczy zajrzeć na oficjalny profil gry na Facebooku lub Twitterze.