facebook

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wydawca gry Triviador Polska, firma Kool2Play, informuje o premierze gry w wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS. Od teraz również użytkownicy mobilni będą mogli podjąć wyzwanie niezależnie od tego gdzie się znajdują.

 

Z uwagi na rosnącą popularność gier mobilnych i coraz większe zainteresowanie grą, twórcy gry - THX Games, postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom i przygotowali grę Triviador Polska w formie aplikacji. Gra jest już dostępna do pobrania na urządzenia z systemem iOS.

Triviador Polska w wersji iOS można pobrać za darmo z Apple Appstore.

Triviador to ekscytująca i dynamiczna gra quizowa z elementami strategii. Poszczególne rozgrywki, nazywane „Przygodami”, są osadzone w realiach historycznych między Średniowieczem i okresem wielkich odkryć geograficznych. Bitwy rozgrywane są na mapie Polski podzielonej na 15 obszarów. W rywalizacji na wiedzę, refleks i intuicję, zwycięzcą zostanie gracz, który w potyczce z dwoma przeciwnikami, zdobędzie najwięcej punktów. Pytania dotyczą wielu dziedzin wiedzy, począwszy od historii czy nauk ścisłych, po sport i rozrywkę, a także wielu innych dziedzin z zakresu wiedzy ogólnej. Gracze w trakcie rozgrywki odpowiadają na pytania wielokrotnego wyboru oraz takie, które wymagają wpisania precyzyjnej odpowiedzi liczbowej.

Gra Triviador Polska jest dostępna na: Facebook.com, Onet.pl oraz na poland.triviador.com, a także w formie aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS.