facebook

Konkursy

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Do Intel Extreme Masters, w Katowicach pozostał niecały tydzień. Wszyscy z Was, którzy planują odwiedzić wówczas katowicki spodek zapewne nie mogą się już doczekać. Postaramy się skrócić Wam czas oczekiwania i wypełnić go drobnym konkursem z nagrodami. Zasady są proste, zadanie konkursowe jeszcze łatwiejsze, więc brać się do roboty i wymyślać odpowiedzi!

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z poniższych nagród, wystarczy udzielić krótkiej odpowiedzi na następujące pytanie:

Dlaczego Twoim zdaniem warto pojechać na Intel Extreme Master do Katowic? Interesują Was konkretne rozgrywki? Czekacie na spotkanie z jakimś graczem, a może kręcą Was cosplay'e? Powodów może być bardzo dużo!

Swoje odpowiedzi publikujcie w komentarzach pod tym newsem, bądź konkursowym wpisem na naszym profilu Facebook. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 3 naszym zdaniem najciekawsze, które nagrodzone zostaną drobnymi upominkami! Zaskocz nas, a będzie szansa, że to właśnie do Ciebie powędruje jedna z nagród. Nie zaszkodzi, jeśli w odpowiedzi zaznaczycie, która z nagród interesowałaby Was najbardziej!

Pula nagród przedstawia się następująco:

  1. GRID Autosport - klucz na platformę Steam
  2. Dying Light: Aleja Koszmarów - książka Raymond'a Bensona
  3. Zestaw dwóch powieści z uniwersum Metro 2033: "Ciemne tunele" oraz "Szepty zgładzonych"

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 06.03.2016 do godziny 23:59. Nie zapomnijcie polubić naszego fanpage'a STREFAgracza.net!

________________________________________________________________________________

[AKTUALIZACJA] Konkurs zakończony! Lista zwycięzców przedstawia się następująco. Skontaktujcie się z nami poprzez prywatną wiadomość na fanpage'u STREFAgracza.net

1. Krzysztof Szewczyk - GRID: Autosport

2. Chris J - książka

3. ZiPPY - książka

Książki Dying Light: Aleja koszmarów oraz Metro 2033: Ciemne tunele + Szepty zgładzonych, ufundowały wydawnictwa Zysk i S-ka oraz Insignis