facebook

Konkursy

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Okres przedświąteczny to niezwykle trudny czas dla każdego gracza. Z jednej strony bardzo chcielibyśmy znaleźć pod choinką wymarzone prezenty, z drugiej ciężko zaplanować sobie, którą grę idealnie byłoby w tym okresie przejść. Dobra, ten wstęp nie do końca pasuje, ale musi zostać. Jest jeszcze trzecia strona tego medalu (a może bardziej krawędź), wieczny brak miejsca na magazynowanie swoich mniej lub bardziej ważnych plików! Rozwiązania mogą być dwa: w końcu uprzątnąć dysk twardy lub powalczyć w naszym konkursie o ciekawe nagrody ufundowane przez firmę Kingston Technology!

Tym razem do zdobycia 3x pendrive Kingston DataTraveler SE9 G2, w dodatku z USB 3.0. Na szczęśliwców czekają dwa pendrive'y o pojemność aż 64GB i jeden 32GB. Razem to aż 160 GB pamięci do zdobycia - całkiem sporo! Nie będziemy Was zanudzać skomplikowanymi zasadami i trudnymi zadaniami do wykonania, w końcu nie o to chodzi! Jednak żeby nie było zbyt pięknie i kolorowo, jakimiś umiejętnościami wykazać się musicie.

Wystarczy, że odpowiecie na bardzo proste pytanie:
Na jaki prezent (np. gra, sprzęt, itp.) najbardziej oczekujecie? Jak może wyglądać wymarzona Gwiazdka gracza?

Swoje odpowiedzi piszcie w komentarzach pod tym newsem (pewnie i tak wiele osób napisze na FB), a my wybierzemy 3 naszym zdaniem najciekawsze wpisy i wręczymy 3 świetne pendrive'y! Zaskocz nas, a to do Ciebie powędruje nagroda! Kto wie, może to nie jedyny konkurs w tym roku :)

Swoje zgłoszenia możecie wysyłać do 15.12.15.

Tutaj dowiecie się więcej o nagrodach:
http://www.kingston.com/pl/usb/personal_business#dtse9g2

Nie zapomnijcie też by polubić fanpage STREFAgracza.NET!
https://www.facebook.com/STREFAgraczanet?ref=ts&fref=ts

Nagrody otrzymują:

Kingston DataTraveler SE9 G2 64GB - madixus38
Kingston DataTraveler SE9 G2 64GB - Jakub
Kingston DataTraveler SE9 G2 32GB - Szymon

Ze zwycięzcami skontaktujemy się niebawem!

 

Sponsorem nagród jest firma Kingston Technology (2x pendrive DataTraveler SE9 G2 64GB, 1x pendrive DataTraveler SE9 G2 32GB)