facebook

Konkursy

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Lubicie Minecraft'a? A coś na kształt Minecraft'a w 2D czyli Terrarie? Mamy dla Was zupełnie darmową wersję w formie GIFT-a na Steamie. Aby go otrzymać, wystarczy polubić nasz profil na Facebook'u oraz umieścić komentarz pod konkursowym newsem (możecie napisać np. "Chcę Terrarię, lubię klocki"... czy coś takiego), na naszym fanpageu - https://www.facebook.com/STREFAgraczanet i liczyć, że wybierzemy właśnie Ciebie! Jeśli przekroczymy 150 lajków naszego profilu do niedzieli (27.07), od razu dajemy drugą, jeszcze lepszą grę!

Żeby nie było! Gra oczekuje na naszym koncie i czeka na szczęśliwca!

Nie ma żadnych zasad, żadnych regulaminów, konkurs kończy się równo za tydzień, 31 lipca! Powodzenia!

 


AKTUALIZACJA - WYNIKI KONKURSU

Kochani! Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zorganizowany przez STREFAgracza.net konkurs, w którym do wygrania była Terraria w formie GIFT'a na Steam, wczoraj dobiegł końca. Jak na pierwszą organizowaną przez nas zabawę, ilość zgłoszeń, które od Was dostaliśmy bardzo nas usatysfakcjonowała :) Poza wybranym w drodze losowania laureatem nagrody głównej, postanowiliśmy również przyznać nagrodę pocieszenia w postaci gry niespodzianki dla osoby, która naszym zdaniem napisała najciekawszy komentarz. Wyniki oraz wyróżnienia w dalszej części newsa!

Nagrodę główną, grę Terraria w wersji na Steam otrzymuje fan Bear'a Gryllsa - Oskar Najdek. Gratulujemy!

Nagrodę pocieszenia, grę niespodziankę na Steam otrzymuje za ciekawą rymowankę - Mateusz Grab. Serdeczne gratulacje!

Na wyróżnienie za również ciekawe komentarze zasłużyli użytkownicy: Natalia Kuchcińska oraz Mikołaj Ickiewicz - będziemy Was mieli na oku przy następnym konkursie, który już wkrótce! Śledźcie uważnie naszą stronę oraz profil na Facebook'u.

Użytkownicy Oskar Najdek oraz Mateusz Grab proszeni są o kontakt z naszym profilem Facebook STREFAgracza.net poprzez prywatną wiadomość i podania Waszych kont Steam. Jeszcze dziś zostaniecie zaproszeni do wymiany i otrzymacie swoje nagrody. W zamian za to liczymy, iż podzielicie się zrzutem ekranu Waszej biblioteki Steam z otrzymanymi pozycjami i screeny te umieścicie w komentarzach do newsa z rozstrzygnięciem konkursu na Facebooku.

Zwycięzcom raz jeszcze serdecznie gratulujemy, a wszystkim którzy wzięli udział dziękujemy i życzymy więcej szczęścia następnym razem :) Jak widać warto przykładać się nawet do napisania prostego komentarza.