facebook

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Firma Creative Technology Ltd ogłosiła dzisiaj, że po raz kolejny zdobyła prestiżową nagrodę European Hardware Award w kategorii "Najlepsze głośniki" za Sound BlasterX Katana na Computex Taipei 2018. Dla przypomnienia, Sound BlasterX Katana została nagrodzona jako „Najlepszy głośnik” podczas European Hardware Awards w 2017 roku.

Stowarzyszenie European Hardware prowadzi plebiscyt „European Hardware Awards”. Zrzesza ono dziewięć największych niezależnych serwisów z aktualnościami i recenzjami, które pochodzą z całego kontynentu - łącznie daje to 22 miliony entuzjastów technologii. EHA prowadzi szczegółowe testy, które są później prezentowane na takich wydarzeniach jak Computex i DISTREE. European Hardware Award to coroczny wybór najlepszych produktów dostępnych na rynku europejskim. To także nagrody European Hardware Community.

O Sound BlasterX Katana

Sound BlasterX Katana to pierwszy na świecie system audio, który jest wyposażony w najmocniejszy wielordzeniowy procesor dźwięku DSP firmy Creative. Mamy więc kartę dźwiękową oraz DAC wysokiej klasy. Całość oferuje 24-bitowy, wysokiej rozdzielczości i imponującej jakości dźwięk, który wypełnia pomieszczenie. Jego potrójnie wzmacniany design, który napędza 5 sterowników, składa się z 2 głośników średnio-niskotonowych, dwóch głośników wysokotonowych i subwoofera, z których każdy jest indywidualnie zasilany wzmacniaczem DSP. Zapewnia to precyzyjne odtwarzanie dźwięku. Wyposażony w BlasterX Acoustic Engine i dekoder Dolby Digital 5.1, Sound BlasterX Katana zapewnia użytkownikom wciągający dźwięk w grach i filmach. Elegancki system audio, wykonany ze szczotkowanego aluminium, posiada również programowalny system oświetlenia Aurora oferującego aż 16,8 miliona kolorów.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Sound BlasterX Katana odwiedź stronę http://blasterx.com/katana. Jeśli chcesz uzyskać informacje o European Hardware Awards 2018 sprawdź stronę: http://www.eha.digital/awards/european-hardware-awards-2018-winners-announced/.

materiały prasowe / Creative