facebook

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wacom zapowiedział dziś nową, znacznie zmodernizowaną wersję tabletu piórkowego Intuos dla początkujących twórców i entuzjastów. Nowy tablet Intuos z pakietem oprogramowania do rysowania, malowania i edycji obrazu to idealne wejście w świat sztuki cyfrowej. Każda osoba zainteresowana tworzeniem na poziomie cyfrowym będzie mogła cieszyć się naturalnym uczuciem pisania piórem po ekranie, poprawioną dokładnością i lepszymi możliwościami nawigacji online. To urządzenie w sam raz dla fanów komiksów i mangi, malarzy hobbystów oraz fotografików.

Wacom słynie z dostarczania swoim klientom najwyższej klasy technologii i kompletnych rozwiązań – powiedział Faik Karaoglu, Executive Vice President w Wacom Creative Business Unit. Wiemy, że tylko połączenie sprzętu i oprogramowania pozwoli na natychmiastowe działanie. Dlatego zaprosiliśmy czołowe firmy partnerskie zajmujące się oprogramowaniem do współpracy przy nowej ofercie tabletu multimedialnego. Wierzymy, że klienci pokochają nową wersję Intuos, za jego zaawansowaną technologię i opcje oprogramowania.

Przed zakupem nowego tabletu Wacom Intuos użytkownicy mogą pobrać oprogramowanie do kreatywnych zastosowań o wartości do 160 USD, obejmujące Corel® Painter® Essentials™ 6 do projektowania i ilustracji, CELSYS CLIP STUDIO PAINT PRO do tworzenia komiksów i Mangi oraz Corel® AfterShot™ 3 do edycji zdjęć. Filmy instruktażowe Wacom, Corel i Celsys dostępne są na stronie Wacom „Getting started”  i pomogą użytkownikom w postawieniu pierwszych kroków z rozwiązaniami Wacom oraz partnerów.

Nowe funkcje Intuos obejmują wbudowany, bezprzewodowy moduł Bluetooth, który dostępny jest w wybranych modelach oraz możliwość wyboru spośród trzech kolorów. Tablety Intuos dostępne są w dwóch rozmiarach, lecz mają taki sam aktywny obszar co poprzednie wersje, przy zachowaniu mniejszej wagi oraz gabarytów. Upgrade obejmuje wbudowany uchwyt na pióro cyfrowe, cztery przyciski Express Key, wskaźnik LED oraz, w modelach z modułem Bluetooth, do 60% wydłużoną żywotność baterii.

Dołączone do zestawu pióro cyfrowe obsługuje 4096 poziomów czułości na nacisk, technologię Wacom EMR zapewniającą pracę bez baterii oraz ulepszony ergonomiczny design o zwiększonej masie, z uchwytem soft touch, schowkiem na wkłady do pióra oraz narzędziem do wyjmowania wkładów.

Konfiguracja, ceny i dostępność

Nowa linia produktów Wacom Intuos dostępna jest w dwóch rozmiarach i oferuje następujące funkcje:

Wacom Intuos Small

Z Bluetooth

 • Do wyboru są dwie z trzech opcji oprogramowania do pobrania:
  Corel® Painter® Essentials™ 6, Corel® AfterShot™ 3lub CELSYS CLIP STUDIO PAINT PRO (w Chinach: UDM PAINT PRO)
 • Kolor: czarny, pistacjowy lub różowy (w wybranych regionach)
 • Cena: 99,95 USD, 99,90 EUR*, 89,99 GBP*

Bez Bluetooth

 • Do wyboru jest jedna z dwóch opcji oprogramowania do pobrania:

Corel® Painter® Essentials™ 6, lub Corel® AfterShot™ 3

 • Kolor: czarny
 • Cena: 79,95 USD, 79,90 EUR*, 69,99 GBP*

Wacom Intuos Medium

Z Bluetooth

 • Oprogramowanie: Kupujący mogą pobrać wszystkie trzy opcje oprogramowania:
  Corel® Painter® Essentials™ 6, Corel® AfterShot™ 3 lub CELSYS CLIP STUDIO PAINT PRO (w Chinach: UDM PAINT PRO)
 • Kolor: czarny, pistacjowy lub różowy (w wybranych regionach)
 • Cena: 199,95 USD, 199,90 EUR, 179,99 GBP

 

*Wszystkie ceny w EUR i GBP zawierają VAT

Szczegóły na temat tabletu graficznego Wacom Intuos oraz dostępności można znaleźć na stronie producenta.

 

Źródło: Wacom