facebook

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Firma NVIDIA postanowiła w szczególny sposób podziękować społeczności graczy korzystających z aplikacji GeForce Experience i przygotować ich na premierę gry Śródziemie: Cień Wojny, która zaplanowana jest na 10 października tego roku. Już 26 września NVIDIA rozda 50 000 egzemplarzy gry  Śródziemie: Cień Wojny użytkownikom GeForce Experience.

Gra Śródziemie: Cień Wojny osadzona jest między wydarzeniami opisanymi w Hobbicie i Władcą Pierścieni. To przygodowa gra akcji z otwartym światem, który kontynuuje wątek fabularny z pierwszej części: Śródziemie: Cień Mordoru.

Na targach Gamescom firmy NVIDIA, Warner Bros. Interactive Entertainment oraz Monolith Productions ogłosiły, że wspólnie pracują nad wersją gry Śródziemie: Cień Wojny przeznaczoną na komputery osobiste. Będzie ona wyposażona między innymi w NVIDIA Ansel, innowacyjną metodę wykonywania zrzutów ekranu w grach. NVIDIA współpracuje ze studiem Monolith nad innymi zaawansowanymi funkcjami dla platformy PC, takimi jak oświetlenie HDR, które pozwala wyświetlić większy zakres kolorów i poziomów jasności, czyniąc grę bardziej realistyczną i immersyjną.

Szczegóły na temat nagród za korzystanie z oprogramowania GeForce Experience:

http://www.nvidia.pl/graphics-cards/geforce/pascal/gfe-giveaway/

Artykuł na temat darmowych kodów do gry Śródziemie: Cień Wojny:

https://www.geforce.com/whats-new/articles/middle-earth-shadow-of-mordor-geforce-experience-giveaway

Artykuł na temat gry Śródziemie: Cień Wojny:

http://www.geforce.com/whats-new/articles/middle-earth-shadow-of-war-adds-ansel-hdr-sli

Gra Śródziemie: Cień Wojny w serwisie Steam:

http://store.steampowered.com/app/241930/Middleearth_Shadow_of_Mordor/

materiały prasowe / NVIDIA