facebook

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dziś - równocześnie ze światową premierą - do sprzedaży trafiła gra Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii w wersji na PlayStation 4. Tytuł ukazał się w specjalnej, limitowanej edycji z okazji 20. rocznicy serii Tomb Raider. Co więcej, tylko na premierę, do wyczerpania zapasów, to bogate w dodatki wydanie zawiera ekstra bonus w postaci ekskluzywnego artbooka oraz eleganckiego, limitowanego opakowania. Tytuł jest dostępny w polskiej (dubbing) oraz angielskiej wersji językowej. W polskiej wersji w roli Lary Croft ponownie można usłyszeć Karolinę Gorczycę. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

Przypominamy, że w Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii w wersji na PlayStation®4 będzie można również zagrać w strefie CENEGA w trakcie targów T-Mobile Warsaw Games Week, które odbędą się już w dniach 13-16 października w EXPO XXI w Warszawie.

Obejrzyj zwiastun premierowy gry:

Mamy również dobrą wiadomość dla posiadaczy PC – wraz z premierą wersji na PlayStation 4 w wybranych sklepach online w sprzedaży dostępne jest wydanie Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii z bonusowym artbookiem, takim jak w wydaniu na PS4.

 

Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii zawiera:

·         nowy rozdział w kampanii „Więzy krwi” (w wersji na PlayStation 4 z obsługą PlayStation VR)

·         nowy tryb wytrzymałości w trybie współpracy

·         dodatek „Koszmar Lary”

·         nowy poziom trudności „Mistrzyni surwiwalu” w ramach kampanii głównej

·         wszystkie stroje, bronie i karty wyprawy, które były dostępne w ramach przedsprzedaży

·         nowy strój na chłodne dni i broń inspirowane grą Tomb Raider III

·         pięć klasycznych modeli Lary Croft - zagraj, wybierając ulubione wcielenie

Wszystkie opublikowane dotąd elementy zawartości do pobrania:

o   Baba Yaga: Świątynia Wiedźmy - 3 godziny nowej fabuły

o   Tryb wytrzymałości

o   Przebudzenie zimnej ciemności - walka z kolejnymi falami zarażonych wrogów

o   Dwanaście nowych strojów i siedem nowych broni

o   Ponad 35 kart wyprawy

 

Wydanie premierowe, dostępne do wyczerpania zapasów zawiera:

·         Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii

·         limitowany Artbook

·         ekskluzywne, limitowane opakowanie

 

Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii to uznana przez krytyków gra Rise of the Tomb Raider, nominowana do nagrody za najlepszą grę w ponad 75 kategoriach, w której zadaniem Lary Croft jest nie tylko przetrwać. Bohaterka wyrusza na swoją pierwszą archeologiczną ekspedycję w najbardziej zdradzieckie i odległe regiony Syberii.

Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii obejmuje również zawartość „Więzy krwi” w trybie jednoosobowym, obsługę PlayStation®VR, nową rozgrywkę obejmującą współpracę w trybie wytrzymałościowym, poziom trudności „Mistrzyni surwiwalu” dostępny w kampanii głównej, strój i pistolet 20 Year Celebration oraz 5 klasycznych skórek Lary. Obejmuje również wszystkie opublikowane dotąd dodatki do pobrania, w tym: Baba Yaga: Świątynia wiedźmy, tryb wytrzymałościowy, Przebudzenie zimnej ciemności, 12 strojów, 7 broni i 35 kart ekspedycji. Ponad 50 godzin rozgrywki sprawia, że jest to najobszerniejsza wersja tej obsypanej nagrodami gry.

Podążając tropem starożytnej tajemnicy, Lara wyrusza na swoją pierwszą ekspedycję badawczą. W jej wyniku trafia w najbardziej odludne i zdradzieckie rejony Syberii, gdzie stara się odkryć sekret nieśmiertelności, nim zrobi to bezwzględna organizacja znana jako Trinity. Lara zmuszona będzie wykorzystać swój spryt i zdolności przetrwania, zawrzeć nowe sojusze oraz ostatecznie wstąpić na ścieżkę swojego przeznaczenia jako tomb raider. Gracze doświadczą wartkiej akcji, odwiedzą piękne i jednocześnie zabójcze lokacje, zaangażują się w brutalną walkę partyzancką i będą eksplorować zapierające dech w piersiach grobowce.

Grę można zamówić m.in. w sklepie muve.pl i sklep.gry-online.pl