facebook

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Marzec wraz z kilkoma ciekawymi premierami filmowymi zbliża się nieubłaganie. Miejmy nadzieję, że wraz z nim przyjdzie ostateczny koniec zimy i wypogodzenie. Na co warto się wówczas wybrać do kina? Oto kilka ciekawszych naszym zdaniem propozycji. Rezerwujcie zasoby finansowe i czas, prażona kukurydza w rękę i na salę kinową!

 LONDON HAS FALLEN

Na pierwszy ogień idzie "London has fallen" (Londyn w ogniu), który wejdzie na ekrany kin 4 marca 2016 roku. Oprócz śmietanki aktorskiej z Morganem Freeman'em na czele, ujrzymy tu pogrzeb brytyjskiego premiera podczas, którego Londyn zostanie zaatakowany przez terrorystów. Opanować sytuacje będą próbowali agenci z MI6. Ostrze zęby!

 

 

 HISTORIA ROJA

Wiosna roku 1945. Mieczysław "Rój" Dziemieszkiewicz traci brata, wraca w rodzinne strony i podejmuje decyzję o wstąpieniu do NZW (Narodowe Zjednoczenie Wojskowe). Kolejne lata upływają na walce z sowieckim okupantem. Walka z okupantem to tylko jeden front - drugim jest wystrzeganie się komunistycznej władzy, która wykorzysta każde potknięcie bohatera. Film opowiadający o życiu w ciężkich czasach swoją premierę będzie miał również 4 marca 2016 roku.

 

 

THE OTHER SIDE OF THE DOOR

Matka po śmierci ukochanego dziecka gotowa jest na wszystko, zwłaszcza kiedy dowie się o pradawnym rytuale pozwalającym nawiązać kontakt ze zmarłym i choćby się pożegnać. W The Other Side of the Door kolejne zdarzenia następujące po sobie będą miały jednak katastrofalne konsekwencje. Naruszanie granic między życiem a śmiercią nigdy nie kończy się dobrze! "Po tamtej stronie drzwi" w Polsce będzie można obejrzeć od 11 marca 2016 roku.

 

 

 TRIPLE 9

Jak odwrócić uwagę od spektakularnego napadu? Chociażby podstawionymi ludźmi wykonać egzekucję na nieświadomym stróżu prawa po drugiej stronie miasta! Gangsterzy z rosyjskiej mafii, policja, piękna kobieta (Kate Winslet) i bohaterowie ratujący świat to wszystko, co zazwyczaj spotkać można w sensacyjnym filmie klasy B lub C :). "Triple 9" ("Psy mafii"), wstrzelą się na ekrany polskich kin 18 marca 2016 roku.