facebook

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Miłośnicy serduszek, szykujcie się! Już w ten weekend wypadają bowiem walentynki, a w kinie ukażą się nowe filmy. Mamy dla Was dwie najlepsze propozycje, na które możecie się wybrać ze swoją połówką bądź najlepszymi przyjaciółmi. Wybór należy do was!

Pierwszym filmem będzie nasza rodzima produkcja, komedia-romantyczna pt. "Planeta Singli". Miłosne perypetie bohaterów ocenione na Filmweb są bardzo wysoko - aż 7,8/10. W dużym skrócie: "Ania bierze udział w reality show, gdzie wraz z Tomkiem ukazują prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmiewających naiwność kobiet szukających tam ideału. Czy z tego duetu wyniknie coś więcej?" Pomysł dość oryginalny i bardzo na czasie. Warto się zainteresować.

Drugą pozycją będzie nie kto inny jak prześmiewczy Deadpool - postać z komiksów Marvela z "wysublimowanym" poczuciem humoru. Już przed premierą, sądząc po ocenach i opiniach w Internecie, mnóstwo ludzi czeka na niego z taką samą niecierpliwością jak ja -  na Filmwebie 8,7/10. Jeśli ktoś z Was jakimś cudem nie wie, kim jest ta postać w czerwono-czarnym kostiumie, oto skrót najnowszej filmowej przygody: "były żołnierz oddziałów specjalnych zostaje poddany niebezpiecznemu eksperymentowi, który ma uratować mu życie i uwolnić od śmiertelnej choroby. Niebawem uwalnia swoje alter ego i rozpoczyna polowanie na człowieka, który niemal zniszczył jego życie."

Ja prawdopodobnie zawitam na obu seansach w walentynkowy weekend. A wy?